Jak zacząć korzystać z systemu z perspektywy rodzica?

System EduFox jest dedykowanym oprogramowaniem dla przedszkoli i placówek edukacyjnych.

Jeżeli chcesz korzystać z naszej aplikacji, placówka, do której chodzi Twoje dziecko, musi posiadać nasz system. Wtedy dyrektor tworząc grupy przedszkolne, wysyła zaproszenia do rodziców.

Od tego momentu zaczyna się Twoja aktywność w aplikacji.

1. Dostajesz w pierwszej kolejności drogą mailową powiadomienie o takim brzmieniu:

Witaj, Przedszkole (Tu nazwa Twojego przedszkola) zaprosiło Cię do aplikacji EduFox. Twój login: (Twój adres mailowy). Kliknij w poniższy link, aby aktywować konto. Obrazek poniżej przedstawia wygląd maila, który otrzymasz.

Uwaga! Mail aktywujący konto może trafić do zakładki lub folderu Oferty/Powiadomienia/Spam w zależności od konta pocztowego.

2. Aktywujesz konto

Teraz wystarczy wybrać > Aktywuj konto i automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę EduFox, gdzie uzupełnisz dane takie jak Imię i Nazwisko oraz numery telefonów potrzebne dyrektorowi i co najważniejsze wybierzesz hasło, które będzie chroniło twoje konto. Twój login to adres mailowy więc nie musisz go już nigdzie podawać. Wystarczy jeszcze potwierdzić zgody wymagane do korzystania z systemu i wybrać > Aktywuj konto.

Obrazek poniżej przedstawia wygląd omawianego ekranu.

3. Potwierdzasz dziecko

Teraz wystarczy już tylko potwierdzić dziecko o danych podanych na ekranie, a system automatycznie zaloguje Cię do widoku rodzica.

Uwaga! Odrzucenie spowoduje powiadomienie dyrektora o braku akceptacji oraz przekieruje na główną stronę EduFox. Do momentu przypisania dziecka przez dyrektora nie będzie możliwości wejścia na konto. Prosimy o kontakt z dyrektorem ws. omówienia odrzucenia dziecka.

Opcja potwierdzenia dziecka związana jest z dodatkowym bezpieczeństwem oraz z uwzględnieniem rodzica, który posiada dzieci w dwóch innych przedszkolach, które korzystają z systemu EduFox. System powiadamia rodzica i przydziela mu dziecko, które rodzic musi tylko potwierdzić, kiedy ma już jedno konto założone.